Jurbarko kultūros centro Skirsnemunės skyriaus teatras „Pakeleivis“ (vadovė Birutė Šneiderienė) visoje Lietuvoje turi daugybę draugų – kasmet keliaudami po įvairiausius Lietuvos kampelius atranda vis naujų pažinčių. Šį kartą jurbarkiečiai keliavo pas vienus artimiausių savo draugų į Tauragę. Svetinguosiuose Tauragės kultūros rūmuose kovo 22 dieną „Pakeleivis“ pristatė spektaklį „Skapeno klastos“.
