Korupcijos prevencija

Asmuo, atsakingas už korupcijai atsparios aplinkos kūrimą Jurbarko kultūros centre – direktoriaus pavaduotoja Rosita Maksimovienė (paskirta Jurbarko kultūros centro direktoriaus 2022 m.spalio 20 d. įsakymu Nr. V-54), telefono Nr. +370 698 55 083,  el. paštas Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Jurbarko kultūros centro darbuotojai, lankytojai informaciją (taip pat ir anoniminio pobūdžio) gali teikti  paprastu arba registruotu laišku, taip pat ir elektroniniu paštu (Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.) arba įmetant į dėžutę „Pageidavimai ir pasiūlymai Jurbarko kultūros centro veiklos tobulinimo ir korupcijos prevencijos klausimais“, kuri yra Jurbarko kultūros centro pastato Dariaus ir Girėno g. 94, Jurbarke, I aukšto fojė (prie tarnybinio įėjimo).

Pranešdami informaciją apie galimą pažeidimą, susijusį su korupcija, nurodykite kuo tikslesnę pažeidimo (veiksmo) vietą, pažeidimo (veiksmo) laiką bei turimą informaciją apie pažeidėją (vardas pavardė). Taip pat trumpai apibūdinkite pažeidimo pobūdį. Prašome nurodyti savo kontaktinę informaciją ir galimybes su Jumis susisiekti.

Dėkojame už pateiktą informaciją.

Primename, kad Lietuvos Respublikos įstatymai draudžia šmeižti ar melagingai kaltinti asmenį nusikaltimo padarymu. Už tokius veiksmus numatyta baudžiamoji atsakomybė.


Spausdinti   El. paštas