Jurbarko kultūros centro šokėjai dalyvavo respublikiniame vaikų ir jaunimo liaudiškų šokių konkursiniame festivalyje „Pamario susuktinis“

Jurbarko kultūros centro šokėjai dalyvavo respublikiniame vaikų ir jaunimo liaudiškų šokių konkursiniame festivalyje „Pamario susuktinis“

VšĮ „Edukateka“ kartu su Klaipėdos Sendvario progimnazija ir Klaipėdos Gedminų progimnazija organizavo respublikinį vaikų ir jaunimo liaudiškų šokių konkursinį festivalį „Pamario susuktinis“. Šiame festivalyje dalyvavo ir Jurbarko kultūros centro kolektyvai: liaudiškų šokių studijos „Nemunėlis“ (vad. J. Telišauskienė) jaunučių, jaunuolių, jaunimo grupės ir liaudiškų šokių kolektyvas „Sūkurėlis“ (vad. K. Donauskienė).
V-asis „Pamario susuktinis“ rengiamas siekiant skatinti vaikų ir jaunimo liaudiškų šokių grupių,  kolektyvų bei ansamblių veiklą, populiarinti lietuvišką šokį. Konkursinis festivalis – puiki galimybė ikimokyklinių įstaigų, bendrojo lavinimo mokyklų, neformaliojo vaikų švietimo ugdymo įstaigų, kultūros centrų vaikų ir jaunimo liaudiškų šokių grupėms, kolektyvams, studijoms ir ansambliams atskleisti savo kūrybinius gebėjimus.
Konkurse dalyvavo daugybė stiprių šalies kolektyvų, labai džiugu, kad liaudiškų šokių studijos „Nemunėlis“ jaunučių, jaunuolių ir jaunimo grupės užėmė I vietas, liaudiškų šokių kolektyvas „Sūkurėlis“ taip pat pelnė I vietą.
Nuoširdžiai sveikiname visus šokėjus!


Spausdinti   El. paštas