„Versmė“ dalyvavo dainų šventėje „Leiskit į Tėvynę“

„Versmė“ dalyvavo dainų šventėje „Leiskit į Tėvynę“

XVII respublikinėje politinių kalinių ir tremtinių dainų šventėje „Leiskit į Tėvynę“, vykusioje praėjusį sekmadienį, gegužės 24 d., Vievyje, tarp 24 šalies chorų garbingai skambėjo ir Jurbarko vardas – joje dalyvavo Jurbarko kultūros centro politinių kalinių ir tremtinių moterų vokalinis ansamblis „Versmė“ (vadovas Arūnas Samys). Šventė prasidėjo prasmingomis Šv. Mišiomis Vievio šv. Onos bažnyčioje, o visą dieną lydėjo pagarba tremtinių, politinių kalinių ir tautos istorijos atminimui. Renginyje skambėjo jautrios patriotinės dainos, susitiko chorinės muzikos bičiuliai iš visos Lietuvos, vyravo vienybės ir bendrystės jausmas. Ypatinga akimirka jurbarkiškiams tapo galimybė kartu su visais susirinkusiais atlikti Jurbarko krašto kompozitoriaus J. Gudavičiaus dainą „Kur giria žaliuoja“, kurią dirigavo ansamblio „Versmė“ vadovas Arūnas Samys. Jurbarkiečiai nuoširdžiai dėkoja šventės organizatoriams už šiltą priėmimą bei prasmingą renginį.


Spausdinti   El. paštas