Vanaginės kaime vyko „Šventė tavo kieme“

Vanaginės kaime vyko „Šventė tavo kieme“

Spalio 23-ąją Vanaginės kaime, jaukioje ir svetingoje Linos ir Stasio Maziliauskų sodyboje ant Mituvos kranto skambėjo smagios Jurbarko kultūros centro kapelos „Santaka“ (vad. Petras Pojavis) melodijos ir dainos, linksmai sukosi šokančios poros. Čia vyko bendruomeniška „Šventė tavo kieme“.
Primename, kad Lietuvos valstybės atkūrimo dienos proga Jurbarko kultūros centras organizavo virtualų konkursą „Šventė tavo šeimoje“, kurio metu Jurbarko rajono gyventojai siuntė nuotraukas, kaip jie linksmai ir išradingai švenčia Vasario 16-ąją. Nugalėtoją rinko internautai, prie nuotraukų dėdami patiktukus ir kitokius palankaus dėmesio ženklus. Konkurso nugalėtoju ir tapo Linos ir Stasio Maziliauskų iš sniego pastatytas įspūdingas pilies bokštas.
Nugalėtojas turėjo galimybę savo kieme sulaukti pasirinkto Jurbarko kultūros centro kolektyvo koncerto – štai jis ir nuskambėjo spalio 23 dieną Vanaginėje. Svetingi šeimininkai, padedami gerų kaimynų, savo kieme surengė tikrą bendruomenės šventę su muzika ir šokiais, ant ugnies virtu skaniausiu plovu, arbata ir kava bei profesionaliai pristatytais pirties malonumais. Jurbarko kultūros centro kultūrinių renginių organizatorius Gintaras Zareckas, įteikęs šeimininkams įspūdingą pyragą, pasidžiaugė gražiomis Vanaginės bendruomenės iniciatyvomis.


Spausdinti   El. paštas