Tėvo dienai – moterų vokalinio ansamblio „Vikinda“ koncertas ir dokumentiniai filmai apie skirtingų kartų menininkus

Tėvo dienai – moterų vokalinio ansamblio „Vikinda“ koncertas ir dokumentiniai filmai apie skirtingų kartų menininkus

Švenčiant Tėvo dieną, birželio 6-ąją, Jurbarko kultūros centro Skirsnemunės skyriaus moterų vokalinis ansamblis „Vikinda“ (vad. Olga Jurėnienė) skirnemuniškius pakvietė į tai progai skirtą koncertą. „Vikindos“ moterys klausytojams pristatė atnaujintą repertuarą, kuriame skambėjo nemažai naujų kūrinių, sulaukusių nuoširdžių publikos aplodismentų.
O socialinio tinklo Facebook Jurbarko kultūros centro puslapyje birželio 6-ąją pasirodė net dviejų centro darbuotojų sukurtų dokumentinių filmų premjeros. Filmas „Laike sustingusios akimirkos“ pasakoja apie senąjį Skirsnemunės krašto fotografą Pranciškų Jonikį, be kurio daugybę metų neapsieidavo nė vienas svarbus įvykis, o filmas „Namai, į kuriuos norisi sugrįžti“ – apie savamokslį medžio drožėją ir kalvį iš Sliekiškių kaimo Vidmantą Neverdauską, per du dešimtmečius savo sodybą pavertusį įspūdingu muziejumi po atviru dangumi.

Tėvo dienai, skirtas filmas „Laike sustingusios akimirkos“. Skirsnemunės krašto fotografas Pranciškus Jonikis žiūrėti čia.
Tėvo dienai, skirtas filmas „Namai, į kuriuos norisi sugrįžti“. Medžio drožėjas ir kalvis iš Sliekiškių kaimo Vidmantas Neverdauskas žiūrėti čia.


Spausdinti   El. paštas