Teatras „Pakeleivis“ Skirsnemunės žiūrovams pristatė savo naujausią spektaklį – N. Gogolio komediją „Revizorius“

Teatras „Pakeleivis“ Skirsnemunės žiūrovams pristatė savo naujausią spektaklį – N. Gogolio komediją „Revizorius“

Jau tapo gražia tradicija, kad Jurbarko kultūros centro Skirsnemunės skyriaus teatras „Pakeleivis“ (vad. Birutė Šneiderienė) Skirsnemunės miestelio šventės metu savo gerbėjams parodo naują spektaklį. Kurį laiką statęs lietuvių autorių kūrinius, šiais metais teatras atsigręžė į pasaulinę klasiką ir rugpjūčio 22-ąją skirsnemuniškiams parodė savo naują kūrinį – Nikolajaus Gogolio „Revizorių“.
„Revizoriaus“ siužetas gana paprastas: apsnūdusio provincijos miestelio valdininkai, kurių pagrindinis užsiėmimas girtuoklystės ir lošimas kortomis, netikėtai sužino, kad į jų miestelį slapta atvyksta revizorius iš Peterburgo. Kaip tik tuo metu paaiškėja, kad vietos traktieriuje jau dvi savaitės gyvena jaunas vyriškis... Žinoma, jis palaikomas revizoriumi ir veiksmas įsisuka visu smarkumu...
Saviveiklinis teatras turi savitą specifiką – jo spektakliai paprastai būna neilgi ir turi įtraukti bei sudominti pačius įvairiausius žiūrovus. Manome, kad skirsnemuniškiai su šiuo uždaviniu susidorojo puikiai: greitai besikeičiančios scenos, šmaikštūs dialogai, puikūs kostiumai, minimalistinė, bet įspūdinga scenografija, nuo spektaklio pradžios iki pabaigos žiūrovus įtraukė į scenoje besirutuliojantį veiksmą, o vėliau sukėlė audringas ovacijas. Tikimės, kad šis spektaklis rampos šviesas išvys dar ne kartą ir jį turės galimybės išvysti daugiau teatro „Pakeleivis“ gerbėjų.

Vaidino: Chlestakovas – Mindaugas Dilys, burmistras – Jonas Tamošaitis, burmistro žmona Ana – Edita Riaukienė, burmistro duktė Marja – Rasa Dilienė, Liapkinas-Tiapkinas – Alvydas Šimaitis, Zemlianika – Sonata Paulienė, Deržimorda – Rūta Vasiliauskienė, Bobčinskis ir Dobčinskis – Linas Burnelaitis ir Edmundas Paulis, tarnaitė Maša – Gražina Gelžinienė, pirklė – Albina Miliauskienė, moteriškės iš liaudies – Alma Snudaitienė ir Rasa Gudaitienė.
Režisūra ir kostiumai – Birutės Šneiderienės, scenografija – Zigmo Morlenco, šviesos inžinierius– Gintaras Zareckas, garso inžinieriai – Justas Masiulis ir Kęstutis Matuzas. Nuotraukos – Audriaus Sinkaus.


Spausdinti   El. paštas