Šventiškai paminėta Kaimynų diena

Šventiškai paminėta Kaimynų diena

Praėjusį ketvirtadienį, gegužės 28 d., VšĮ Jurbarko socialinės paslaugos Grupinio gyvenimo namuose turiningai ir jaukiai paminėta Kaimynų dieną. Šventinė popietė prasidėjo kūrybine edukacija, kurią vedė Jurbarko kultūros centro edukacinių programų vadovė Indrė Kateivė. Edukacijos metu gyventojai kartu su svečiais įsitraukė į kūrybinį procesą, gamino spalvingus darbelius, bendravo ir džiaugėsi galimybe išbandyti naują veiklą. Vėliau šventę papuošė nuotaikingas Jurbarko kultūros centro kapelos „Santaka“ (vadovas Petras Pojavis) koncertas. Kapelos atliekamos dainos, gyva muzika ir nuoširdus bendravimas su klausytojais sukūrė tikrą šventę Grupinio gyvenimo namuose. Džiaugiamės turėję galimybę prisidėti prie šventiškos dienos.


Spausdinti   El. paštas