Su daina į gyvenimą

Su daina į gyvenimą


Birželio 26-ąją Jurbarko parodų ir koncertų salėje (cerkvėje) tradiciškai su Jurbarko kultūros centro jaunimo mišriu choru (vad. D. Lapienė) atsisveikino abiturientai, šiemet baigiantys Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnaziją. Net septynios talentingos ir aktyvios merginos, daugelį metų buvo šio choro dalimi, šeštadienį turėjo ištarti paskutinį „sudie“ tiek chorui, kuris joms suteikė daugybę naujų įspūdžių ir patirčių – išvykų, kelionių, koncertų, Dainų švenčių ir festivalių, - tiek puikiai choro vadovei Danutei Lapienei.
Salėje galingai skambėjo dainos, o prie jaunimo kolektyvų prisijungė ir Jurbarko kultūros centro moterų choras „Saulė“ (vad. D. Lapienė) bei mišrus vokalinis ansamblis „Šilas“ (vad. L. Matuzaitė-Kairienė).
Nors tiek scenoje, tiek salėje netrūko tylių atsisveikinimo ašarų, buvusių choristų pasirodymas scenoje suteikė viltį, kad išeinantys jaunuoliai neatsisveikina visam laikui, kad juos dar ne kartą bus galima išvysti Jurbarko scenose, kad išsiskiriant reikėtų tarti ne „sudie“, o – „iki pasimatymo“.

Žiūrėti video čia.


Spausdinti   El. paštas