Kultūros paso programa Jurbarko kultūros centre

Kultūros paso programa Jurbarko kultūros centre

Jurbarko kultūros centras ir 2022-aisiais dalyvauja Kultūros paso programoje.

Kultūros pasas – priemonė visų Lietuvos mokinių, besimokančių pagal bendrojo ugdymo programas, kultūros pažinimo įpročiams ugdyti ir jų kultūros patirčiai plėsti, teikiant jiems atitinkamas kultūros ir meno paslaugas.

Kultūros pasui įgyvendinti kiekvienais kalendoriniais metais vienam mokiniui skiriama 15 eurų, kurie panaudojami kultūros paso paslaugoms finansuoti.

Spektaklis vaikams „Rimas pas Kęstutį“ (3–6 klasėms)

Jurbarko kultūros centro Konstantino Glinskio teatro rodoma istorinė eiliuota pasaka vaikams B. Pūkelevičiūtės „Rimas pas Kęstutį“ mažuosius žiūrovus nukels į kunigaikščio Kęstučio ir jo sūnaus Vytauto laikus, suteiks galimybę pažvelgti į tų laikų įvykius, susipažinti su istorinėmis asmenybėmis. Po spektaklio bus galima savo Lietuvos istorijos žinias pasitikrinti žaismingoje viktorinoje.
Užsiėmimai vyksta Paslaugos gavėjo įstaigoje (išvažiuojamoji), kaina 5 Eur.

Poezijos spektaklis „Camino vainikas“ (9–12 klasėms)

Jurbarko kultūros centro Konstantino Glinskio teatro poezijos spektaklis „Camino vainikas“ pagal Antano Gailiaus sonetus, sukurtus piligriminės kelionės į Santjago de Kompostelą motyvais, rež. D. Budrytė-Samienė, supažindins vyresniųjų klasių mokinius su šio lietuvių poeto, Nacionalinės premijos laureato kūryba, įtraukiant mokinius į spektaklio veiksmą.
Užsiėmimai vyksta Paslaugos gavėjo įstaigoje (išvažiuojamoji), kaina 5 Eur.

Spektaklis „Kenotafas“ (9–12 klasėms)

Jurbarko kultūros centro Konstantino Glinskio teatro spektaklis „Kenotafas“, rež. D. Budrytė-Samienė, sukurtas pagal Romualdo Granausko kūrybą, supažindins vyresniųjų klasių mokinius su šiuo lietuvių klasiku bei jo gyvenimu. Spektaklyje ypač iškeliamas mokytojo vaidmuo jauno žmogaus ir kūrėjo asmenybės vystymuisi.
Užsiėmimai vyksta Paslaugos gavėjo įstaigoje (išvažiuojamoji), kaina 6 Eur.

Dėl edukacijų organizavimo kreiptis į Jurbarko kultūros centro mėgėjų meno kolektyvo vadovę Danutę Samienę, tel. 8 616 72689, el. paštas Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį..

 


Kalendorinių švenčių dainos ir žaidimai (1–4 klasėms)

Tautos tradicijos – tai lobynas, iš kurio kiekvienas gali pasisemti jėgų ateičiai. Kaip mūsų protėviai šventė kalendorines šventes? Kokias dainas dainavo, kokius žaidimus žaidė mūsų seneliai, būdami maži? Kultūrinės edukacijos metu dalyviai supažindinami su lietuvių liaudies kalendorinių švenčių tradicijomis, mokomi liaudies dainų ir žaidimų, tokiu būdu gali įgyti supratimą apie tautos kultūrą, jos šaknis, pajausti savąjį identitetą ir prisiliesti prie liaudies išminties lobyno. Edukaciniai užsiėmimai organizuojami kalendorinių švenčių progomis: Gandrinių, Pavasario lygiadienio, Atvelykio arba Vaikų velykėlių, Jurginių, Advento.

Užsiėmimai vyksta:
Jurbarko kultūros centre, kaina 5 Eur;
paslaugos gavėjo vietoje (mokykloje), kaina 7 Eur.

Jei norite dalyvauti šiuose edukaciniuose užsiėmimuose, prašome kreiptis į Jurbarko kultūros centro mėgėjų meno kolektyvo vadovę Birutę Bartkutę, tel. 8 618 71 663, el. paštas Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį..

 


Edukacija „Pirmasis žingsnis į teatro pasaulį“ (3–7 klasėms)

Teatras – tai ištisas pasaulis, į kurį žengiant pirmuosius žingsnius susipažįstama su scenos judesio pratimais, mokomasi pajausti šalia esantį žmogų, bendrauti ir bendradarbiauti kuriant sceninius etiudus. To ir moko Jurbarko kultūros centro edukacinis užsiėmimas „Pirmasis žingsnis į teatro pasaulį“.

Užsiėmimai vyksta:

Jurbarko kultūros centre, kaina 5 Eur;

Paslaugos gavėjo įstaigoje (išvažiuojamoji), kaina 7 Eur.

Dėl edukacijos organizavimo kreiptis į Jurbarko kultūros centro mėgėjų meno kolektyvo vadovę Birutę Šneiderienę, tel. 8 685 03 032, el. paštas Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.


Spausdinti   El. paštas