Jaunieji „Vaivorykštės“ aktoriai dalyvavo stovykloje „TEATRaukime“ Troškūnuose

Jaunieji „Vaivorykštės“ aktoriai dalyvavo stovykloje „TEATRaukime“ Troškūnuose


Birželio 10–13 dienomis Troškūnų miestelyje (Anykščių r.) bernardinų vienuolyne vyko stovykla jauniesiems teatralams iš įvairių Lietuvos vaikų ir jaunimo teatrų „TEATRaukime. Aukime su teatru. Teatro profesionalai Lietuvos vaikams ir jaunimui“, kurioje turėjo galimybę dalyvauti ir Jurbarko kultūros centro vaikų ir jaunimo teatro „Vaivorykštė“ (vad. Birutė Šneiderienė) jaunieji aktoriai.
Per šias dienas „vaivorykštukai“ patyrė daugybę nuostabių teatrinių ir kultūrinių įspūdžių: klausėsi puikaus Gedimino ir Ainio Storpirščių koncerto, pamatė giliai sukrečiančius teatro „Atviras ratas“ spektaklius, režisuotus Aido Giniočio, „Karantino dienoraščiai“ ir „Juoda-balta“ bei Troškūnų teatro studijos „Mes“ premjerinį spektaklį „Valanda iki dangaus“ (rež. Jolanta Pupkienė), teatro įgūdžius tobulino kūrybinėse laboratorijose su aktoriumi, režisieriumi, dramaturgu Justu Terteliu, charizmatiškąja aktore ir režisiere Violeta Trečiokaite-Mičiuliene, aktoriumi, režisieriumi, dramaturgu Aleksandru Špilevojumi, aktoriumi, retorikos mokytoju Vytautu Kontrimu, aktoriais ir muzikos padagogais Gabrielia Kuodyte ir Tomu Kizeliu bei aktore Raminta Šniaukštaite.
Iš stovyklos „vaivorykštukai“ ir jų vadovė grįžo kupini pačių geriausių įspūdžių, naujų patirčių bei idėjų, už kuriuos nuoširdžiausiai dėkoja visiems aktoriams ir teatro pedagogams, bendraamžiams iš kitų Lietuvos vaikų ir jaunimo teatrų bei jų vadovams, o ypač – Troškūnų teatro studijai „Mes“, stovyklos sumanytojai ir jos gerajai dvasiai – šios studijos vadovei Jolantai Pupkienei bei Troškūnų Švč. Trejybės bažnyčios klebonui Sauliui Filipavičiui.


Spausdinti   El. paštas