Gegužės 14-osios vakarą Jurbarko kultūros centro Skirsnemunės skyriuje skambėjo jautrūs romansai, šilti žodžiai ir nuoširdūs susitikimai. Romansų vakare „Žmogui reikia žmogaus“ dalyvavo Šakių kultūros centro Gelgaudiškio padalinio Kidulių dvaro ansamblis „Volungė“, vadovaujamas Laimos Blauzdžiūnienės. Ansamblio atliekami romansai dovanojo ypatingą nuotaiką, palietė klausytojų širdis ir dar kartą priminė, kad žmogui labiausiai reikia žmogaus – šalia esančio, suprantančio ir dalijančio šilumą. Jurbarko kultūros centro Skirsnemunės skyriaus kultūrinės veiklos organizatorė Edita Riaukienė ir renginį vedusi Skirsnemunės teatro „Pakeleivis“ vadovė Birutė Šneiderienė dėkojo atlikėjams už muzikinį vakarą, o žiūrovams – už gausų dalyvavimą ir šiltus aplodismentus.
{gallery}naujienos/2025-05-14{/gallery}
