Gatvės Muzikos Diena Jurbarke

Gatvės Muzikos Diena Jurbarke

Liepos 17-ąją visoje Lietuvoje jau penkioliktą kartą nuskambėjo Gatvės Muzikos Diena – jau tradiciniu tapęs renginys, į miestų gatves sukviečiantis gausybę pradedančių ir patyrusių atlikėjų, mėgėjų ir profesionalų. Džiaugiamės, kad ši muzikos šventė, kaip ir kasmet, gražiai pažymėta Jurbarke.
Nuo pat ankstaus ryto Nemuno gatvėje į turgų skubančius jurbarkiečius pasitiko Jurbarko kultūros centro Žindaičių skyriaus moterų vokalinis ansamblis „Raskila“ (vad. A. Jagminaitė) ir grupė „Siautuliai“ (vad. R. Valiulis). Vėliau skverelyje prie „Liukso“ kavinės pasirodė Jurbarko kultūros centro moterų chorai – „Saulė“ (vad. D. Lapienė) ir „Lelija“ (vad. D. Jonušauskienė), jurbarkiškis kompozitorius ir atlikėjas Kęstutis Vasiliauskas bei Jurbarko kultūros centro Skirsnemunės skyriaus moterų vokalinis ansamblis „Vikinda“ (vad. O. Jurėnienė).
Popiet Jurbarko Dvaro parke prie krašto muziejaus įvyko gražus Jurbarko bardų klubo narių – Sauliaus Lapėno, Kęstučio Basčio, Aridono Daukšos, Jurgitos Šapauskienės, Arvydo Pilipausko ir Rolando Kulikausko – koncertas.


Spausdinti   El. paštas