Kūrybinės laboratorijos NACIONALINIS JAUNIMO CHORAS koncertas

11.26_afiša_1
Kategorija
Renginiai
Data
2023-11-26 15:00

Kūrybinė laboratorija „Nacionalinis jaunimo choras“, skirta jauniesiems chorų ir vokalinių ansamblių vadovams, š. m. lapkričio 24–26 d. keliasi į Jurbarką. Jau ketvirtą kūrybinės laboratorijos  sesiją ves choro dirigentė, improvizacijos specialistė, kompozitorė Merzi Rajala iš Suomijos. Renginį vainikuos Nacionalinio jaunimo choro koncertas Jurbarko krašto žiūrovams.

Lapkričio 25 d. 14.30–16.00 val. Jurbarko kultūros centro Mažoje salėje M. Rajala ves nemokamą paskaitą anglų kalba „Choirs for Ecoside law“ apie ekologijos išsaugojimą, tvarumo žemėje stiprinimą pasitelkiant chorinę muziką.

Lapkričio 26 d. 15 val. Jurbarko krašto muziejaus Parodų ir koncertų salėje Nacionalinis jaunimo choras surengs koncertą, kuriame žiūrovai išgirs ir pamatys kūrybinės sesijos rezultatus – teatralizuotoje koncerto programoje skambės lietuvių ir užsienio kompozitorių kūriniai, paliečiantys gamtos, stichijų ir klimato kaitos temas. Choro meno vadovas ir dirigentas – Povilas Vanžodis.

Renginiai nemokami.  

Penkių sesijų kūrybinė laboratorija „Nacionalinis jaunimo choras“ rugsėjo ir spalio mėnesiais jau vyko Palangoje, Molėtuose ir Birštone. Kiekvienoje kūrybinės laboratorijos sesijoje su choru dirba vis kitas užsienio lektorius, supažindinantis dalyvius su inovatyviomis ir aktualiomis temomis, papildantis koncerto repertuarą naujais choreografijos ir vizualizacijos aspektais.

Lietuvos nacionalinio kultūros centro organizuojamos penkių sesijų kūrybinės laboratorijos „Nacionalinis jaunimo choras“ tikslas – muzikinį išsilavinimą turintiems, neseniai su choru, vokaliniu ansambliu dirbti pradėjusiems ar kolektyvą burti ketinantiems kultūros centrų darbuotojams suteikti kompetencijas, kurias ateityje jie galėtų pritaikyti dirbdami su kultūros centrų meno kolektyvais.

 
 

Powered by iCagenda