Bigbendas „Jada“

jada 0

2015 metų pabaigoje Jurbarko kultūros centre įkurta nauja instrumentinė studija. Į ją buvo kviečiami visi muziką mylintys jurbarkiečiai. Į naujos studijos būrimą pirmiausia atsiliepė ir į pirmąją repeticiją atvyko keli įvairiais instrumentais grojantys žmonės. Grupė pradėjo repeticijas, į savo repertuarą įtraukdami keletą populiariosios muzikos bei džiazo kūrinių. 2016 m. pavasarį prie instrumentinės studijos prisijungė talentinga vokalistė, su kuria grupė parengė keletą puikių dainų. Premjerinis instrumentinės muzikos studijos pasirodymas įvyko 2016 m. gegužės 21 d. vykusioje Gatvės muzikos dienoje. „Jada“ sulaukė šiltų atsiliepimų ir gražių įvertinimų, kurie tapo paskata toliau intensyviai dirbti ir greitu metu jurbarkiečiams pristatyti didesnę ir įvairesnę savo muzikinę programą.
nuo 2018 metų instrumentinė studija „Jada" organizuoja džiazo muzikos stovyklą „Nauji vėjai“, kurios tikslas - skatinti susidomėjimą estradine ir džiazo muzika Jurbarko rajone, tobulinti vietos muzikantų atlikimo kompetencijas bei vienyti įvairaus amžiaus atlikėjus. „Jada“ yra nuolatinis Jurbarko kultūros centro bei kitų mieste ir rajone vykstančių švenčių ir renginių dalyvis, taip pat  aktyviai dalyvauja ne tik rajono kultūriniame gyvenime, bet ir už jo ribų.
2019 metais Jurbarko kultūros centro instrumentinės vokalinės muzikos studijos „Jada“ pavadinimas buvo pakeistas į bigbendas „Jada“.

Vadovas Gytis Gvozdas
Tel.: 8 641 10 096
El.p.: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. 

Koncertmeisteris Vytis Binkauskas


 

 


Spausdinti   El. paštas

Jurbarko kultūros centras

Savivaldybės biudžetinė įstaiga. Duomenys kaupiami ir saugomi juridinių asmenų registre, kodas 158746870
Adresas: Dariaus ir Girėno g. 94 LT-74187, Jurbarkas
Telefonas: (8 447) 70203 / 70204
El. paštas: info@jurbarko-kc.lt