Praėjusį savaitgalį Šiauliuose net kelias dienas vyko trankus, garsus ir nuotaikingas XXV jubiliejinis Lietuvos, Latvijos ir Estijos kaimo muzikantų ir kapelijų festivalis „Ant rubežiaus“. Didžiuliame festivalyje dalyvavo gausus būrys įvairaus žanro muzikantų ir kapelų bei dainininkų. Mūsų miestui festivalyje gegužės 29-ąją gražiai atstovavo Jurbarko kultūros centro kapela „Santaka“ (vadovas Petras Pojavis).
