Kviečiame į Jurbarko kultūros centre vykstančius renginius!

Kviečiame į Jurbarko kultūros centre vykstančius renginius!

https://www.ticketmarket.lt/lt/miestas/Jurbarkas – tai vieta, kur galite įsigyti bilietus į bene visus Jurbarko kultūros centre vykstančius renginius!
Galite paskaityti renginių aprašymus, nuspręsti, kuriuose renginius norite sudalyvauti ir išsirinkti sau patogią vietą 🙂
Koncertai, spektakliai, filmai... Laukia gražus, kultūriškai aktyvus ir smagus sezonas, įsigykite bilietus jau dabar! 
JURBARKO KULTŪROS CENTRO PASLAUGŲ VARTOTOJŲ ANKETA

JURBARKO KULTŪROS CENTRO PASLAUGŲ VARTOTOJŲ ANKETA

Brangūs Jurbarko kultūros centro lankytojai,

Jurbarko kultūros centras atlieka tyrimą, kuriuo siekiame išsiaiškinti mūsų lankytojų pasitenkinimo lygį įstaigos teikiamomis paslaugomis. Šio tyrimo rezultatai padės mums įvertinti savo stipriąsias ir silpnąsias puses, geriau suprasti vartotojų poreikius bei, į juos atsižvelgus, tobulinti savo veiklą. Jums pateikta anketa yra anoniminė ir konfidenciali, apibendrinti atsakymai bus naudojami veiklos analizei. Tinkamą atsakymą pažymėkite varnele. 8 klausime rasite vietą komentarams, būsime dėkingi, jei paliksite atsiliepimą, savo nuomonę, patarimus, pasiūlymus ir pan.

Kviečiame prisijungti prie Jurbarko kultūros centro kolektyvų

Kviečiame prisijungti prie Jurbarko kultūros centro kolektyvų

Galbūt Jūsų vaikas arba Jūs pats mėgstate ar svajojate dainuoti, šokti ar vaidinti?...

Kultūros paso programa Jurbarko kultūros centre

Kultūros paso programa Jurbarko kultūros centre

Jurbarko kultūros centras ir 2024-aisiais dalyvauja Kultūros paso programoje.
Kultūros pasas – priemonė visų Lietuvos mokinių, besimokančių pagal bendrojo ugdymo programas, kultūros pažinimo įpročiams ugdyti ir jų kultūros patirčiai plėsti, teikiant jiems atitinkamas kultūros ir meno paslaugas.
Kultūros pasui įgyvendinti kiekvienais kalendoriniais metais vienam mokiniui skiriama 15 eurų, kurie panaudojami kultūros paso paslaugoms finansuoti.

Nuskambėjo baigiamasis Panemunės pilies senosios muzikos festivalio koncertas

Nuskambėjo baigiamasis Panemunės pilies senosios muzikos festivalio koncertas

Praėjusį sekmadienį, spalio 27 dieną, Panemunės pilyje nuskambėjo paskutinysis šių metų Panemunės pilies senosios muzikos festivalio koncertas „Poema Harmonico“. Koncerte skambėjo svarbiausių XVII a. Ispanijos ir Italijos kompozitorių-gitaristų Francisco Guerau, Gaspar Sanz, Santiago de Murcia ir  Angelo Michele Bartolotti kūriniai baroko gitarai, kuriuos gausiai susirinkusiems žiūrovams, tarp kurių buvo ir Panemunės pilies savininkų didikų Gelgaudų palikuonė Catherine Barbara Terry Lewis Gielgud, pirmą kartą besilankanti Lietuvoje, pristatė Ieva Baltmiškytė.

Vokalinis ansamblis „DOreDO“ koncertavo Klausučiuose

Vokalinis ansamblis „DOreDO“ koncertavo Klausučiuose

Spalio 25 dieną Klausučių kultūros centre vyko skambi vokalinių ansamblių šventė, kurioje pasirodė gausus būrys dainininkų. Klausučiuose jau ne pirmą kartą svečiuojasi ir gražiausias savo dainas šio Jurbarko krašto žiūrovams dovanoja Jurbarko kultūros centro Girdžių skyriaus vokalinis ansamblis „DOreDO“ (vadovas Algimantas Vizbara). Šventiškai nusiteikę girdžiškiai savo dainomis pasveikino žiūrovus ir pabendravo su kolegomis – renginyje taip pat dalyvavo vokaliniai ansambliai iš Veliuonos, Paliepių ir Betygalos. Dainininkai dėkoja žiūrovams už šiltus plojimus, o organizatoriams – už svetingą priėmimą.

„Vaivorykštės“ spektaklį „Mėnulis turi veidą“ išvydo Ignalinos žiūrovai

„Vaivorykštės“ spektaklį „Mėnulis turi veidą“ išvydo Ignalinos žiūrovai

Praėjusį savaitgalį, spalio 19–20 dienomis, Ignalinos rajono kultūros centre vyko XXIX vaikų ir jaunimo teatrų festivalis „Bildučiai“. Jau neatsiejama šio festivalio dalis – Jurbarko kultūros centro vaikų ir jaunimo teatras „Vaivorykštė“ (vadovė Birutė Šneiderienė), dalyvaujantis šiame nuostabiame kultūriniame įvykyje jau eilę metų ir su Ignalinos rajono kultūros centro vaikų ir jaunimo teatru „IKI“ (vadovė Jolanta Narbutaitienė) palaikantis šiltą kūrybinę draugystę. Jurbarkiečiai „Bildučių“ žiūrovams pristatė S. Smirnovos spektaklį „Mėnulis turi veidą“.

„Mituva“ savo šokiais sveikino kretingiškius

„Mituva“ savo šokiais sveikino kretingiškius

Praėjusį šeštadienį, spalio 19 dieną, Kretingos kultūros centre vyko respublikinis liaudiškų šokių sambūris „Gintarinė klumpė“. Renginys buvo skirtas Kretingos rajono kultūros centro senjorų liaudiškų šokių kolektyvo „Rangė“ 60-mečiui ir žymios Lietuvos choreografės, Kretingos rajono garbės pilietės Ligijos Sofijos Vaičiulėnienės 100-mečiui. Renginyje dalyvauti kvietimo sulaukė ir puikūs kretingiškių draugai, jau ne ilgus metus puoselėjantys gražią kūrybinę draugystę – Jurbarko kultūros centro vyresniųjų liaudiškų šokių grupė „Mituva“ (vadovė Justė Lukauskienė).

Skambus romansų vakaras „Tu man sakei, kad ateisi“

Skambus romansų vakaras „Tu man sakei, kad ateisi“

Šeštadienį, spalio 19 dieną, Jurbarko kultūros centre nuskambėjo šiltas, muzikalus ir jaukus romansų vakaras „Tu man sakei, kad ateisi“. Šis renginys, organizuojamas Jurbarko kultūros centro kapelos „Santaka“ vadovo Petro Pojavio ir muzikantų iniciatyva, jau tampa gražia įsibėgėjančio rudens tradicija – kai žemę nukloja auksiniai lapai, jurbarkiečiai susirenka į šiltą kultūros centro salę paklausyti skambių romansų. Šiais metais romansus ypač gausiai susirinkusiems jurbarkiečiams dovanojo šventės šeimininkai Jurbarko kultūros centro kapela „Santaka“ bei svečiai: liaudiškos populiariosios muzikos kapela „Smilga“ (vadovas Kajatonas Bačkutis), atlikėjos Aušra Masteikaitė-Mičulė bei Rūta Šličkutė.

Petro Paulaičio metams skirti renginiai

Petro Paulaičio metams skirti renginiai

2024-ieji Jurbarko rajone – Petro Paulaičio metai. Jurbarko rajono įstaigose organizuojami įvairūs renginiai, skirti šiai asmenybei pagerbti ir prisiminti. Petras Paulaitis buvo Lietuvos pasipriešinimo nacių ir sovietiniam okupaciniams režimams veikėjas, pedagogas. Gimė 1904 m. birželio 9 d. Kalnėnuose (prie Jurbarko). Baigęs saleziečių gimnaziją Vytėnuose, nuo 1923 m. studijavo Milano katalikų universitete, baigė Filosofijos skyrių. 1933 m. dirbo Lietuvos Respublikos pasiuntinybėje Lisabonoje, vėliau Lisabonos privačioje gimnazijoje dėstė italų ir lotynų kalbas. 1938 m. grįžęs į Lietuvą, mokytojavo Raseinių apskr. mokyklose. 1940 m. birželį SSRS okupavus Lietuvą jis pasitraukė į Vokietiją, įstojo į Lietuvių aktyvistų frontą. 1941 m. birželį prasidėjus SSRS–Vokietijos karui grįžo į Lietuvą, buvo paskirtas Raseinių apskr. viršininku; protestuodamas prieš nacių vykdomą žydų žudymą atsistatydino ir mokytojavo Jurbarko gimnazijoje. 1942 m. vasario 16 d. įkūrė pogrindinę antinacinio ir antisovietinio pasipriešinimo organizaciją – Laisvės gynėjų sąjungą. 1944–1945 Lietuvą vėl okupavus SSRS, iš Laisvės gynėjų sąjungos narių 1944 m. rudenį įkūrė partizanų kuopą, kuri netrukus virto Lietuvos laisvės gynėjų rinktine, nuo 1946 m. rugsėjo vadinta Trijų lelijų rinktine. Pokario metais ne kartą Petras Paulaitis buvo suimtas ir kalėjo įvairiuose kalėjimuose iš kurių paleistas 1956 m. grįžo į Lietuvą ir Kaune atkūrė Laisvės gynėjų sąjungos veiklą, už kurią vėl buvo pasodintas į kalėjimą. 1982 m., iškalėjęs 34 m., grįžo į Lietuvą, apsigyveno Kretingoje, kur 1986 m. vasario 19 d. mirė. Po mirties 1999 m. gavo kapitono laipsnį, pripažintas kariu savanoriu.