Vaikų ir jaunimo teatras „Vaivorykštė“ svečiavosi Ignalinoje

Vaikų ir jaunimo teatras „Vaivorykštė“ svečiavosi Ignalinoje

Spalio 23–24 dienomis Ignalinos kultūros centre vyko XXVI vaikų ir jaunimo teatrų festivalis ,,Bildučiai". Džiaugiamės, kad šio festivalio dalimi, kaip ir kasmet, kartu su bendraamžiais iš Ignalinos, Alytaus, Plungės, Joniškio, Pasvalio, Birštono, Anykščių r. Troškūnų, turėjo galimybę pabūti ir Jurbarko kultūros centro vaikų ir jaunimo teatras „Vaivorykštė“ (vad. Birutė Šneiderienė). Tarp 9 spektaklių mažiems ir dideliems gražiai pasirodė ir nuskambėjo ir jurbarkiečių spektaklis „Angelas“ pagal Pakruojo Žemynos vidurinės mokyklos vienuoliktokų kūrybą. Nepaisant neįprastos erdvės (spektaklį teko vaidinti ne scenoje, o fojė), jaunieji „Vaivorykštės“ aktoriai žiūrovams pristatė įsimenantį ir įspūdingą pasirodymą.
Festivalį aplankė bei jo programą praturtino ,,Normalus teatras" iš Vilniaus ir šiltą bei jausmingą koncertą dovanojusi atlikėja Ieva Narkutė.
„Vaivorykštės“ aktoriai už puikiai praleistą laiką ir gerus įspūdžius nuoširdžiai dėkoja festivalio šeimininkams Ignalinos gimnazijos teatrui „IKI“ ir jo vadovei nuostabiajai Jolantai Narbutaitienei.


Spausdinti   El. paštas