Vaikų ir jaunimo teatras „Vaivorykštė“ pristatė premjerą – absurdo komediją „Uždarų durų naktis“

Vaikų ir jaunimo teatras „Vaivorykštė“ pristatė premjerą – absurdo komediją „Uždarų durų naktis“

Liepos 9-ąją į Jurbarko Vytauto Didžiojo progimnaziją rinkosi jaunimo teatro gerbėjai – Jurbarko kultūros centro vaikų ir jaunimo teatras „Vaivorykštė“ (vad. Birutė Šneiderienė) čia rodė savo premjerinį spektaklį –Meganos Pesse absurdo komediją „Uždarų durų naktis“. Beveik dvejus metus (dėl karantino) kurtas spektaklis – pirmasis „Vaivorykštės“ teatro jaunesniųjų grupės darbas, kuriame jaunieji aktoriai parodė visą savo gebėjimą žaisti ir šėlti scenoje, kurti keistus ir absurdiškus personažus, įtraukti žiūrovus į įtampos ir lengvo siaubo bei absurdiškos žaismės atmosferą.
Dėl vis dar tebesitęsiančių ribojimų, spektaklis šį kartą buvo pristatytas tik aktorių draugams, giminėms bei artimiesiems, tačiau tikimės, kad rudenį jį galės pamatyti visi norintys.
Jaunieji aktoriai dėkoja Jurbarko Vytauto Didžiojo progimnazijai, suteikusiai galimybę repetuoti bei parodyti spektaklį, Gintarui Zareckui – už šviesas ir dūmus, Audriui Sinkui – už išskirtines nuotraukas, o publikai – už šilumą ir palaikymą.Spausdinti   El. paštas