Vaikų ir jaunimo teatras „Vaivorykštė“ dalyvavo teatrų festivalyje „Jausmų sala“ Birštone

Vaikų ir jaunimo teatras „Vaivorykštė“ dalyvavo teatrų festivalyje „Jausmų sala“ Birštone

Birželio 26–27 dienomis Birštone vyko vaikų ir jaunimo teatrų festivalis „Jausmų sala“, kuriame kartu su kitais teatrais turėjo galimybę sudalyvauti Jurbarko kultūros centro vaikų ir jaunimo teatro „Vaivorykštė“ (vad. B. Šneiderienė) jaunesniųjų grupė, Birštono žiūrovams ir bendraamžiams iš kitų teatrų parodžiusi savo naują spektaklį Meganos Pesse absurdo komediją „Uždarų durų naktis“ (rež. B. Šneiderienė).
Festivalyje savo spektaklius pristatė taip pat Anykščių kultūros centro Troškūnų teatro studija „Mes“, parodžiusi dramą „Valanda iki dangaus“ (rež. J. Pupkienė), Ignalinos gimnazijos teatras IKI – Daivos Čepauskaitės dramą „Musė“ (rež. J. Narbutaitienė) bei šeimininkai – Birštono kultūros centro Jaunimo teatro studija, parodžiusi pagal Pakruojo Žemynos vidurinės mokyklos vienuoliktokų kūrybą pastatytą komediją „Angelas“. Beje, šią komediją visai neseniai buvo galima išvysti Jurbarke – ją yra pastačiusi „Vaivorykštės“ teatro vyresniųjų grupė.
Tarp spektaklių festivalio dalyviai turėjo galimybę lipdyti iš molio (edukacinę programą „Molio magija“ pristatė tautodailininkas keramikas Vidas Radzevičius), muzikos kalba pabendrauti su Birštono meno mokyklos moksleiviais, o vakare – pasigėrėti Alytaus kolegijos multimedijos, dizaino ir leidybos technologijų studentų sukurtu lazerių šou.
Antroji festivalio diena buvo skirta lėlių teatrui: Kauno valstybinis lėlių teatras parodė edukacinę programą-spektaklį „Baldis ir Vivaldis“ (rež. D. Krapikas, R. Bartininkaitė), o Utenos kultūros centro lėlių teatras „Zuikis Puikis“ – spektaklį „Drugys“ (rež. J. Baldauskienė). Festivalio pabaigoje naują albumą „Olivija“ pristatė Remis Rančys ir grupė.
Už šias puikias dienas "Vaivorykštės" aktoriai dėkoja visų festivalyje dalyvavusių teatrų nariams ir vadovams, edukatoriams ir atlikėjams, kultūros centro darbuotojams, o ypač - festivalio šeimininkams Birštono kultūros centro Jaunimo teatro studijai ir jos vadovui, festivalio sumanytojui, įkvėpėjui ir sielai Rimantui Jacunskui.


Spausdinti   El. paštas