Teatralizuota konferencija paminėtas garbingas ir gražus jubiliejus

Teatralizuota konferencija paminėtas garbingas ir gražus jubiliejus

Jurbarko kultūros centre surengta teatralizuota konferencija „90 metų – ne pensija, o antras veiksmas“, skirta Konstantino Glinskio teatro aktorės, tautodailininkės ir ilgametės medikės Laimutės Juzikėnaitės-Ašmonaitienės garbingam jubiliejui paminėti. Per savo gyvenimą jubiliatė teatre sukūrė net 20 vaidmenų, o konferencijos metu žiūrovams buvo linksmai ir kūrybingai pristatyti keli ryškiausi bei labiausiai įsimintini personažai. Scenoje atgijo prisiminimai, humoras ir teatro magija. Visą gyvenimą Laimutė dirbo medicinos seserimi, rūpinosi žmonėmis ir iki pat pensijos išliko atsidavusi savo darbui. Jaunystėje ji garsėjo drąsa ir stipriu charakteriu – grūdinosi bei maudėsi eketėje net žiemą! Renginio metu ne kartą skambėjo mintis, kad gyvenimo grožį ir ilgaamžiškumą kuria humoro jausmas, darbštumas, drąsa ir aktyvus gyvenimo būdas. Jubiliatę sveikino Jurbarko rajono savivaldybės meras Skirmantas Mockevičius, Konstantino Glinskio teatro vadovė Danutė Samienė ir teatro bičiuliai, kolegos bei gerbėjai. Ilgiausių metų, Laimute!

Daugiau nuotraukų


Spausdinti   El. paštas