Svarbi informacija!

Svarbi informacija!

Jurbarko kultūros centras karantino laikotarpiu kviečia bendrauti, skambinant telefonu ar rašant elektroninius laiškus mūsų darbuotojams.
Galite skambinti dėl informacijos, susijusios su Jurbarko kultūros centro kultūrine veikla, renginių organizavimu, planavimu, patalpų nuoma ir pan.

Kultūros centro direktorė tel. 8 687 95 790 el.p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.  
Direktoriaus pavaduotoja tel. 8 614 21 747el.p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Raštvedė-personalo tvarkytoja tel. 8 616 72 138 el.p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Metodininkė-kultūrinės veiklos vadybininkė tel. 8 616 91 964 el.p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Vyr. buhalterė tel. 8 686 55 225 el.p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Ūkio dalis vedėja tel. 8 687 56 705 el.p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Visad atsakysime ir atrašysime.

Jau įsigytus bilietus į koncertus, spektaklius ir kitus renginius galėsite grąžinti pasibaigus karantinui.
Būkite sveiki! Tikėkime, kad visos negandos tik laikinos ir netruks pasibaigti.
Visų Jūsų lauksime vėl įsiliesiančių į kultūrinį gyvenimą!


Spausdinti   El. paštas