Šiuolaikinio šokio kolektyvas „Šypsena“

sypsena 1

1985 metais Jurbarko kultūros centro šokių salėje prasidėjo pirmosios pramoginių šokių repeticijos. 1986 metais susibūrė šiuolaikinių šokių kolektyvas, kuriame šoko apie 30 mergaičių. Vėliau kolektyvas plėtėsi, vaikų vis daugėjo. Jaunimas būrėsi į kolektyvą, kuris pavadintas Jurbarko kultūros centro šiuolaikinio šokio studija „Šypsena“.
Šiuolaikinio šokio studija „Šypsena“ šoka įvairių stilių šokius (šiuolaikinius, modernius, ir kt.). Kolektyvas aktyviai dalyvauja rajono kultūriniame gyvenime, koncertuoja ne tik mūsų šalies, bet ir užsienio scenose.
Nuo 1985 metų kolektyvas dalyvauja Lietuvos moksleivių ir Pasaulio lietuvių dainų šventėse .
Kolektyvo šokėjai dažni respublikinių ir tarptautinių konkursų dalyviai bei nugalėtojai: „Draugų rate“, „Norim kilt“, „Vaikystės vaivorykštė“, „Šoku tau“, „Dance Revolution“, „OPUS“, „Šokio erdvėje“, „Streetstyle“, „Eurodances“, „Emocijos“ „ŠOK“, „Šokio vizija“ ir dar daug kitų.
Puikiais savo pasirodymais „Šypsena“ džiugino Airijos, Italijos, Nemano, Kaliningrado, Vokietijos, Ispanijos, Latvijos, Lenkijos, Bulgarijos žiurovus.
Šiuolaikinio šokio studijos vadovė Jolanta Telišauskienė apdovanota Garbės ženklu „Už nuopelnus Tauragės apskričiai“.
Nuo 2018 metų kolektyvo pavadinimas – Jurbarko kultūros centro šiuolaikinio šokio kolektyvas „Šypsena“.
2019 metais šiuolaikinio šokio kolektyvo „Šypsena“ vadovei įteiktas Jurbarko rajono savivaldybės apdovanojimas „Krištolinė lelija“ nominacijoje „Už aktyvų Jurbarko krašto garsinimą Lietuvoje bei užsienyje mokslo, švietimo, meno, politikos, verslo, sporto ar kitoje svarbioje visuomenei srityje“.
2020 metais šiuolaikinio šokio kolektyvas „Šypsena“ paminėjo 35-ių metų veiklos sukaktį. Tikimės, kad kolektyvas ir toliau sėkmingai, nuoširdžiai ir lydimi puikios nuotaikos tikslingai dirbs, keliaus ir kartu patirs begalę nepamirštamų įspūdžių.

Kolektyvo vadovė Jolanta Telišauskienė
Tel:. 
8 687 34 327
El.p: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.


 

 


Spausdinti   El. paštas

Jurbarko kultūros centras

Savivaldybės biudžetinė įstaiga. Duomenys kaupiami ir saugomi juridinių asmenų registre, kodas 158746870
Adresas: Dariaus ir Girėno g. 94 LT-74187, Jurbarkas
Telefonas: (8 447) 70203 / 70204
El. paštas: info@jurbarko-kc.lt