Gegužės 15-osios vakarą Jurbarko kultūros centre skambėjo muzika, šokiai ir skleidėsi šilčiausi bendrystės jausmai – čia vyko šventinis koncertas, skirtas Tarptautinei šeimos dienai ir Nemuno metams paminėti. Jurbarko kultūros centro jaunimo ir vyresniųjų liaudiškų šokių kolektyvai „Nėmunėlis“ ir „Šypsena“, su vadove Jolanta Telišauskiene priešakyje, pakvietė bendram pasirodymui liaudišką kapelą „Mituva“ (vadovė Jadvyga Žemliauskienė) bei moterų vokalinį ansamblį „Verdenė“ (vadovė Dalė Jonušauskienė) ir kartu surengė nuostabų koncertą. Vakaras sukosi metų rato tema – prabėgantys keturi metų laikai ir juos atspindintys šokiai bei dainos, ekrane besisukantys Jurbarko ir gamtos vaizdai sukūrė ir užpildė vakarą ypatinga atmosfera. Vakaras prasidėjo nuostabiai gražiu bendru pasirodymu – šokėjai, kapela ir dainininkės pristatė kūrinį „Nemunėli, Nemunėli“. Toliau sukosi šokiai ir dainos, kurias papildė žiūrovų gausus palaikymas, aplodismentai ir nuoširdžios emocijos, priminusios kokia svarbi yra šeima, bendruomenė ir mūsų krašto kultūrinės tradicijos. Po paskutinio įspūdingo bendro visų koncerto dalyvių šokio, sveikinimo žodžius susirinkusiems tarė Jurbarko rajono savivaldybės meras Skirmantas Mockevičius, o Jurbarko kultūros centro direktorė ir šokių kolektyvų vadovė dėkojo visiems koncertą paruošusiems dalyviams. Ypatingi padėkos žodžiai, tapę jautriausia vakaro akimirka, skirti keturiems jaunimo liaudiškų šokių kolektyvą „Nemunėlis“ šiais metais paliekantiems šokėjams, kuriems šis koncertas buvo paskutinis pasirodymas namų scenoje. Dar kartą ačiū tariame Austėjai Zdanavičiūtei, Nojui Donauskui, Kajui Kalveliui ir Džiugui Petraičiui. Kajui vadovė Jolanta dėkojo ir už pagalba režisuojant šį gražų koncertą. Visada lauksime Jūsų grįžtant!
Ačiū visiems žiūrovams, kurie buvo kartu, palaikė atlikėjus ir pripildė salę šilumos bei gyvybės. Tokie vakarai dar kartą primena – stipriausia mūsų vertybė yra buvimas kartu.
{gallery}naujienos/2025-05-15{/gallery}
