Praūžė jaunimo apdovanojimų renginys „Jurbarko perlas“

Praūžė jaunimo apdovanojimų renginys „Jurbarko perlas“

Gegužės 6 d. Jurbarko rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje po keturių metų pertraukos į Jurbarką sugrįžo jaunimo apdovanojimų renginys su nauju pavadinimu „Jurbarko perlas“, skirtas Lietuvos jaunimo metams pažymėti, kurio metu buvo apdovanoti labiausiai mūsų krašte pasižymėję jaunuoliai bei su jaunimu dirbantys asmenys, prisidedantys prie jų gerovės kūrimo.
Šventės atidarymas prasidėjo teatrališku Jurbarko kultūros centro vaikų ir jaunimo teatro „Vaivorykštė“ (vad. Birutė Šneiderienė) pasirodymu. Vakaro vedėjas Tadas Radišauskas kiekvieną pretendentą į nominacijas įvardijo jau kaip nugalėtoją, nes šių jaunuolių dėka mūsų miestas tobulėja ir tampa „gyvas“. Tarp sveikinimų ir nominacijų, visus pajudėti kvietė Jurbarko kultūros centro bigbendas „Jada“ (vad. Gytis Gvozdas).
Nugalėtojus išrinko Jurbarko rajono savivaldybės Jaunimo reikalų taryba iš jurbarkiečių pasiūlytų kandidatų. Renginyje dalyvavo ir nominantus pagerbė Lietuvos Respublikos Seimo narys Ričardas Juška, Jurbarko rajono savivaldybės meras Skirmantas Mockevičius, Jurbarko rajono savivaldybės administracijos direktorius Raimundas Bastys ir kiti svečiai.
Po išklimingų apdovanojimų, gėlių jūros ir šilčiausių apkabinimų, nominantai ir svečiai linksminosi atlikėjo Gabrieliaus Vagelio koncerte. 


Spausdinti   El. paštas