„Nemunėlio“ šokėjai sukosi nuostabiame festivalyje „Vaikystės glėby“

„Nemunėlio“ šokėjai sukosi nuostabiame festivalyje „Vaikystės glėby“

Gegužės 30 dieną Mažeikių Senamiesčio parką užliejo jaunatviška energija, liaudiško šokio ritmai ir nuoširdžios šypsenos – čia vyko jau V Lietuvos moksleivių liaudiškų šokių kolektyvų festivalis „Vaikystės glėby“. Įspūdinga šventė subūrė beveik 3 tūkstančius jaunųjų šokėjų iš įvairiausių Lietuvos kampelių bei Lenkijos lietuvių bendruomenės Punske. Džiugu, kad tarp būrio talentingiausių šokėjų dalyvavo ir Jurbarko kultūros centro jaunimo liaudiškų šokių kolektyvas „Nemunėlis“ (vadovė Jolanta Telišauskienė). Jurbarkiečiai jau gegužės 29-ąją išvyko į Mažeikius ir dalyvavo repeticijose, o gegužės 30-osios vakarą kartu su kitais šokėjais dovanojo Lietuvai nepaprastai gražią šventę. Jos metu kolektyvai kartu pynė spalvingą šokių pynę, pristatydami Lietuvos etnografinių regionų tautinius kostiumus ir šokius. Ypatingą vietą programoje užėmė Lietuvos moksleivių dainų šventės „Laiku. Ratu. Kartu“ Šokių dienos „Ratu, ratu“ programa. Joje jaunieji šokėjai meistriškai perteikė metų laikų kaitą, atskleisdami pavasario, vasaros ir rudens grožį, nuotaikas bei tradicijas. Tradiciškai festivalio pabaigoje buvo perduota ir šventės vėliava, atitekusi Vilkaviškio rajono atstovams, tad ten kitais metais persikels šis spalvingas vaikystės, draugystės ir liaudiško šokio festivalis.

Festivalį organizavo Mažeikių kultūros centras ir Mažeikių choreografijos mokykla – šokėjai nuoširdžiai dėkoja organizatoriams už kvietimą, rūpestį ir nuostabią šventę.

 


Spausdinti   El. paštas