„Nemunėlio“ šokėjai smagiai sukosi festivalyje „Šokio sūkurys“ Tauragėje

„Nemunėlio“ šokėjai smagiai sukosi festivalyje „Šokio sūkurys“ Tauragėje

Gegužės 7 d., Tauragės kultūros centro scenoje karaliavo jo didenybė šokis, jau šeštus metus iš eilės sukviečiantis įvairaus žanro suaugusiųjų šokių kolektyvus iš įvairių Lietuvos miestų, Festivalio „Šokio sūkurys“ scenoje šiais metais savo šokio meną rodė kolektyvai iš visos Lietuvos. Labai džiugu, kad festivalyje dalyvavo ir Jurbarko kultūros centro liaudiškų šokių studijos „Nemunėlis“ (vad. Jolanta Telišauskienė) šokėjai. Festivalyje be Jurbarkiečių dalyvavo: „Lendrūnas“ iš Vilniaus, „Lankesa“ ir „Volungė“ iš Kėdainių, „Vėjo malūnėlis“ iš Raudondvario, „Gaja“ ir „Lūgnė“ iš Ignalinos, „Katpėdėlės“ iš Kybartų, „Giedruma“ iš Joniškio, „Linas“ iš Panevėžio, „Lelija“ iš Vilkaviškio, bei „Spietlius“, „Vėjava“, „Vėtrubė“, „Cvingis“ iš Tauragės.
Nuostabūs šokiai ir šokėjai, gera nuotaika, šiltos emocijos, susitikimai visa tai jungė šį gražų festivalį. Viso festivalio metu žiūrovai rinko labiausiai patikusius kolektyvus. Žiūrovams nebuvo lengva išrinkti „Žiūrovų simpatijų“ prizininkus.
Labai džiaugiamės, kad tarp trijų išrinktų žiūrovų simpatijų prizininkų yra ir Jurbarko kultūros centro liaudiškų šokių studija „Nemunėlis“ bei „Katpėdėlės“ ir „Lendrūnas“. Sveikiname juos bei visus smagios šventės dalyvius!


Spausdinti   El. paštas