Moterų chorui „Saulė“ prestižiniame tarptautiniame konkurse Lenkijoje – sidabro diplomas

Moterų chorui „Saulė“ prestižiniame tarptautiniame konkurse Lenkijoje – sidabro diplomas

2026 m. gegužės 30 d. Balstogėje (Lenkija), iškilmingoje Branickių rūmų Didžiojoje auloje, vyko 10-asis tarptautinis chorų konkursas „Giesmė Gaudeamus“, subūręs chorinės muzikos kolektyvus iš įvairių šalių. Mūsų kraštui konkurse atstovavo Jurbarko kultūros centro moterų choras „Saulė“ (vadovė Danutė Lapienė, koncertmeisterė Evelina Tamošaitytė). Kolektyvas komisijai pristatė kruopščiai parengtą programą, pademonstravo aukštą meninį lygį, muzikalumą ir sceninę kultūrą. Šio prestižinio konkurso vertinimo komisijoje dirbo žymūs chorinės muzikos ekspertai – prof. dr. hab. Wioletta Miłkowska, dr. Bernie Sherlock ir prof. dr. Andrea Angelini. Konkurse pasirodė ypač stiprūs kolektyvai, tačiau ne visiems buvo skirtos prizinės vietos. Didžiuojamės ir džiaugiamės mūsų choru „Saulė“, kuriam, komisijos sprendimu, buvo skirtas SIDABRO diplomas. Nuoširdžiai sveikiname su šiuo puikiu tarptautiniu įvertinimu!


Spausdinti   El. paštas