Mišrus vokalinis ansamblis „Jurolė“ dalyvavo renginiuose, skirtuose kompozitoriui J. Gudavičiui

Mišrus vokalinis ansamblis „Jurolė“ dalyvavo renginiuose, skirtuose kompozitoriui J. Gudavičiui

Vakar, lapkričio 12 d., Panevėžyje ir jo rajone garsiai skambėjo mums brangaus kompozitoriaus Juozapo Gudavičiaus vardas. Džiaugiamės, kad renginiuose mūsų miestui atstovavo ir J. Gudavičiaus dainas pristatė Jurbarko kultūros centro mišrus vokalinis ansamblis „Jurolė“ (vadovė Laura Matuzaitė-Kairienė). Kolektyvas dalyvavo dviejuose nuostabiuose renginiuose. Pirmoje dienos pusėje jurbarkiečiai pasirodė Bernatoniuose (Panevėžio raj.), kur vyko Paįstrio kultūros centro organizuotas Lietuvos Juozo Gudavičiaus vardo muzikos konkursas „Kur giria žaliuoja“. Toje pačioje scenoje savo pasirodymus pristatė ir kiti stiprūs kolektyvai iš įvairių Lietuvos miestų – konkurse dalyvavo Vilniaus moterų choras „Eglė“, Merkinės kultūros centro choras „Merkinė“, Vilniaus mišrus choras „Sonoros“ ir Šiaulių rajono savivaldybės kultūros centro Ginkūnų filialo Moterų choras „Šaltinis“. Nauja patirtimi ir kūrybingomis pažintimis besidžiaugiantiems „Jurolės“ dainininkams įteikta padėka už dalyvavimą konkurse.

Tą pačia dieną Panevėžio „Kalnapilio“ arenoje nuaidėjo įspūdingas Lietuvos dainų šventės renginys –Panevėžio regioninė dainų šventė „Vario audra“, skirta Juozapo Gudavičiaus 150-osioms gimimo metinėms. Jurbarko kultūros centro mišrus vokalinis ansamblis šioje šventėje atliko tris J. Gudavičiaus dainas: „Kur giria žaliuoja“, „Saulė nusileido“ ir „Oi tu ieva, ievuže“. Jubrarkiečiai džiaugiasi ne tik galimybe sudalyvauti įspūdingame renginyje, bet ir ypatinga pažintimi – „Jurolės“ kolektyvas susitiko ir įsiamžino nuotraukoje su kompozitoriaus Juozapo Gudavičiaus dukra Alge Gudavičiūte.

Už visas neįkainojamas patirtis ir kvietimą dalyvauti „Jurolė“ nuoširdžiai dėkoja organizatoriams, o labiausiai – kompozitorei Linai Kairytei.


Spausdinti   El. paštas