Liepos 6-ąją Jurbarko krašte skambėjo „Tautiška giesmė“

Liepos 6-ąją Jurbarko krašte skambėjo „Tautiška giesmė“

Graži tradicija Valstybės (Lietuvos Karaliaus Mindaugo karūnavimo) dieną giedoti Lietuvos himną jau daug metų draugėn suburia visus lietuvius visame pasaulyje. Džiaugiamės, kad prie šios akcijos kasmet vis gausiau prisijungia ir Jurbarko krašto žmonės. Liepos 6-ąją „Tautiška giesmė“ skambėjo ir Jurbarko kultūros centro Girdžių, Žindaičių ir Skirsnemunės skyriuose.
Girdžių Sąjūdžio aikštėje prieš 20.30 val. susirinkusiems gyventojams koncertavo Jurbarkorajono neįgaliųjų draugijos ansamblis „Mituva“ (vad. O. Patašienė). Lygiai 21 val. girdžiškiai kartu su viso pasaulio lietuviais sugiedojo „Tautišką giesmę“, o po to dar neskubėjo skirstytis – kartu dainavo ir gražiai bendravo.
Po šimtamečiu ąžuolu, prie kurio susikerta Žindaičių, Vertimų, Mikutaičių kaimų keliai 20.30 val. susirinkę gyventojai kartu su Jurbarko kultūros centro Žindaičių skyriaus moterų vokalinio ansamblio „Raskila“ (vad. A. Jagminaitė) dainininkėmis sugiedojo ne tik „Tautišką giesmę“, bet ir padainavo daug liaudies bei patriotinių dainų ir gražiai kaimyniškai pabendravo.
Skirsnemunės gyventojai prie akmens, skirto Skirsnemunės krašto žmonėms rinkosi 20.50 val., kur skambėjo Skirsnemunės poetės Julijos Galbuogienės patriotiniai posmai, skirti Lietuvai, o 21 val. – „Tautiška giesmė“.


Spausdinti   El. paštas