Kapela „Santaka“

IMG 0403

Jurbarko kultūros centro kapela „Santaka“, vadovaujama Petro Pojavio, susibūrė 2013 metais. Kapelos muzikantai groja bandonijomis, armonikomis, smuiku, kontrabosu, būgnais. „Santaka“ kviečiami ne tik į bene visas miesto šventes bei renginius, bet ir daug koncertuoja Jurbarko rajone ir už jo ribų, vyksta į įvairius kapelų festivalius, varžytuves ir šventes.
2014 m. vasarą kapela „Santaka“ pirmą kartą dalyvavo Lietuvos dainų šventėje „Čia – mano namai“.
Puikiais savo pasirodymais kapela „Santaka“ džiugino Lenkijos, Vokietijos, Vengrijos, Tilžės žiūrovus.
2015-ieji buvo ypatingų laimėjimų metai – Jurbarko kultūros centro kapela „Santaka“ kapelų šventėje-konkurse „Ant rubežiaus“ buvo išrinkti „Šauniausia stilizuota kapela iš Lietuvos“, dalyvavo LRT varžytuvėse „Duokim garo!“ ir įveikę daugybę varžovų iš visos Lietuvos, tapo „Duokim garo!“ nugalėtojais bei laimėjo kelionę į Briuselį.
Muzikantai yra nuolatiniai rajono bendruomenių švenčių dalyviai, groja valstybinių švenčių minėjimuose, Jurbarko kultūros centro organizuojamuose renginiuose, Jurbarko miesto dienose ir kituose renginiuose.
Kapelai „Santaka“ pagal Lietuvos nacionalinio kultūros centro mėgėjų meno kolektyvų sugrupavimą, įvertinant jų meninį lygį, suteikta III kategorija.

Vadovas Petras Pojavis
Tel.:
 8 684 57 508
El.p.: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. 


 

 


Spausdinti   El. paštas