Kapela „Santaka“ džiugino Raudonės pilies festivalio lankytojus

Kapela „Santaka“ džiugino Raudonės pilies festivalio lankytojus

Paskutinį gegužės šeštadienį Raudonėje praūžė Raudonės pilies festivalis. Visą dieną trukusioje šventėje buvo apstu pramogų ir koncertų, veikė amatininkų mugė, užsiėmimai ir veiklos vaikams ir suaugusiems. Muzikinę programą papildė ir Jurbarko kultūros centro kapela „Santaka“ (vadovas Petras Pojavis). Muzikantai ne pirmą kartą džiugina festivalio lankytojus, o šiais metais kapelos melodijos ypač puikiai derėjo prie veikusios „Kūrėjų meistrų respublikos“. Festivalio metu Raudonės pilies kiemas virto tikru amatų ir idėjų miestu, kuriame susitiko senosios tradicijos ir šiuolaikinė kūryba. Džiaugiamės, kad mūsų muzikantai papuošė ir praturtino šią smagią mūsų krašto šventę.


Spausdinti   El. paštas