Jurbarko kultūros centro vaikų ir jaunimo teatras „Vaivorykštė“ - tarptautinio vaikų ir jaunimo teatrų festivalio „Gintarinė aušra-2021“ laureatas

Jurbarko kultūros centro vaikų ir jaunimo teatras „Vaivorykštė“ - tarptautinio vaikų ir jaunimo teatrų festivalio „Gintarinė aušra-2021“ laureatas

Balandžio 6–8 dienomis Klaipėdos Maksimo Gorkio progimnazija nuotoliniu būdu internete organizavo Tarptautinį vaikų ir jaunimo teatrų festivalį „Gintarinė aušra-2021“, skirtą progimnazijos 75-mečiui. Per tris dienas festivalio programoje parodyta net 13 vaikų ir jaunimo teatrų iš Lietuvos, Latvijos, Estijos, Rusijos, Lenkijos, Ukrainos, Prancūzijos ir Ispanijos spektaklių, kuriuos vertino tarptautinė ekspertų komisija, vadovaujama Lietuvos nacionalinio kultūros centro teatro specialistės Irenos Maciulevičienės. Komisija negailėjo dalyviams vertingų pastabų, draugiškos kritikos bei pelnytų pagyrimų.
Džiaugiamės, kad šiame festivalyje turėjo galimybę pasirodyti ir Jurbarko kultūros centro vaikų ir jaunimo teatras „Vaivorykštė“ (vad. Birutė Šneiderienė), pristatęs spektaklį W. Mastrosimone „Pykšt pokšt, tu negyvas“. Nors visi supranta, kad žiūrėti spektaklio įrašą visai ne tas pat, kaip jį stebėti gyvai, jurbarkiečių spektaklis, nagrinėjantis skaudžias patyčių mokykloje, vienatvės ir smurto temas, sulaukė labai gerų žiūrovų reakcijų ir komisijos atsiliepimų.
„Vaivorykštė“ nuoširdžiai dėkoja festivalio organizatoriams už sudarytą dabar retai pasitaikančią galimybę susitikti, nors ir virtualiai.


Spausdinti   El. paštas