Jurbarko kultūros centro liaudiškų šokių studijos „Nemunėlis“ jaunuolių grupė tapo konkurso „Šoka Lietuva 2021“ mažaisiais laureatais

Jurbarko kultūros centro liaudiškų šokių studijos „Nemunėlis“ jaunuolių grupė tapo konkurso „Šoka Lietuva 2021“ mažaisiais laureatais


Valstybinis ansamblis „Lietuva“ tęsia gražią tradiciją ir jau ketvirtąjį kartą kvietė dalyvauti sceninių lietuvių liaudies šokių konkurse. Šiemet dalyvių laukė išskirtiniai pokyčiai – konkursas vyko nuotoliniu būdu, o šokių kolektyvai varžėsi ne tik moksleivių, bet ir vyresniųjų amžiaus kategorijose.
Vakar balandžio 29 d. 19 val. įvyko nuotolinė projekto „Šoka Lietuva 2021“ transliacija. Jos metu buvo apdovanoti geriausi tautinių šokių kolektyvai. Šiemet pirmą kartą šokių konkurse dalyvavo ne tik Lietuvos, bet ir užsienio lietuvių kolektyvai iš viso pasaulio. Jurbarko kultūros centrą šiame šokių konkurse atstovavo net trys kolektyvai: liaudiškų šokių studija „Nemunėlis“ (vad. Jolanta Telišauskienė), vyresniųjų liaudiškų šokių grupė „Mituva“ (va. Justė Lukauskienė) ir liaudiškų šokių kolektyvas „Sūkurėlis“ (vad. Kristė Donauskienė).
Konkurse dalyvavo daugybė stiprių kolektyvų, labai džiugu, kad liaudiškų šokių studijos „Nemunėlis“jaunuolių grupė tapo konkurso „Šoka Lietuva 2021“ mažaisiais laureatais.
Nuoširdžiai džiaugiamės šokėjų pergalėmis, bei aukštais jų pasiekimais!


Spausdinti   El. paštas