Saulėtą gegužės 15-ąją Jurbarko Mituvos slėnyje vyko ypatinga šventė – respublikinis ikimokyklinio, priešmokyklinio ir pradinio amžiaus vaikų Sebastiano Kneipo festivalis „Laiminga vaikystė“, kurį organizavo Jurbarko „Ąžuoliuko“ mokykla. Festivalis subūrė gausų būrį vaikų, mokytojų ir sveikatinimo idėjų puoselėtojų iš įvairių Lietuvos ugdymo įstaigų. Renginio metu mažieji dalyviai keliavo per skirtingas veiklų stoteles, kuriose jų laukė įvairūs personažai ir smagios kūrybinės užduotys. Viena iš įdomiųjų stotelių – Jurbarko kultūros centro, Jurbarko Antano Sodeikos meno mokyklos ir Jurbarko rajono viešosios bibliotekos kartu parengtos kūrybiškos ir žaismingos veiklos: atvykę vaikai mokėsi dainuoti, šokti, kūrė atvirukus, mokėsi trumpus eilėraščius ir visi draugę ruošė ypatingą sveikinimą šimtamečiam ąžuolui. Visas užduotis jiems padėjo įgyvendinti linksmieji personažai, kūrę ypatingai smagią nuotaiką. Džiaugiamės galėję prisidėti prie šio gražaus renginio ir pardžiuginti mažuosius šventės dalyvius.
{gallery}naujienos/2025-05-15k{/gallery}
