Jurbarko kultūros centro kolektyvų „Šypsena“ ir „Nemunėlis“ kelionė į Kroatiją

Jurbarko kultūros centro kolektyvų „Šypsena“ ir „Nemunėlis“ kelionė į Kroatiją

Ankstyvą birželio 6-osios rytą gausų būrį jurbarkiečių šokėjų palydėjome į ypatingą kelionę – Jurbarko kultūros centro liaudiškų šokių studija „Nemunėlis“ ir šiuolaikinio šokio kolektyvas „Šypsena (vad. Jolanta Telišauskienė) išvyko į Kroatiją, kur Zadaro mieste birželio 7-11 dienomis vyko 6-sis Tarptautinis įvairių stilių šokių bei vokalinių grupių festivalis – konkursas „ADRIATIC ZADAR OPEN 2022“. Jurbarko kultūros centro kolektyvai festivalyje pristatė gražiausius savo šokius. Po visų pasirodymų vyko apdovanojimų ceremonija, kuri buvo ypač džiugi mūsų miestui – Jurbarko kultūros centro šiuolaikinio šokio kolektyvas „Šypsena“ ir Jurbarko kultūros centro liaudiškų šokių studija „Nemunėlis“ laimėjo didįjį Grand Prix prizą! Šokėjams atiteko nugalėtojų statulėlė ir diplomai.
Nuoširdžiai sveikiname šokėjus, džiaugiamės tokiais aukštais jų pasiekimais ir linkime dar daug pergalių!
Be to, jurbarkiečiai turėjo galimybę ne tik parodyti savo talentą konkursinėje scenoje, tačiau ir smagiai praleisti laiką prie jūros, keliaudami po apylinkes, plaukdami laivu į sąlą, bei pabendrauti ir užmegzti naujų pažinčių su mėgėjų meno kolektyvais iš kitų šalių.
Birželio 12-ąją jurbarkiečius vežantis autobusas pajudėjo iš Kroatijos, tad jau birželio 13-osios vėlyvą vakarą Jurbarko kultūros centro kieme pasitikome sugrįžusius šiuolaikinio šokio kolektyvo „Šypsena“, ir liaudiškų šokių studijos „Nemunėlis“ narius. Jurbarkiečiai grįžo pilni geriausių įspūdžių, džiaugiasi ne tik turėję galimybę susipažinti ir pabendrauti su bendraamžiais iš kitų šalių, bet ir spėję daug ką pamatyti ir aplankyti.


Spausdinti   El. paštas