Jurbarkiečiai namo grįžta pilnomis rankomis laimėjimų

Jurbarkiečiai namo grįžta pilnomis rankomis laimėjimų

Šiandien, kovo 18 d., Kėdainių arenoje vyko tarptautinis šokių konkursas „Shock“. Tai vienas stipriausių tarptautinių konkursų Lietuvoje, kuris kasmet suburia šokėjus iš visos Lietuvos ir užsienio šalių. Šokėjų pasirodymus skirtingose šokių kategorijose ir amžiaus grupėse vertina kompetentinga tarptautinė komisija. Šiais metais komisiją sudarė profesionalai iš Didžiosios Britanijos, Ukrainos, Latvijos ir Lietuvos. Konkurse „Shock“ dalyvavo ir du Jurbarko kultūros centro kolektyvai: šiuolaikinio šokio kolektyvas „Dona“ (vad. K. Donauskienė) ir šiuolaikinio šokio kolektyvas „Šypsena“ (vad. J. Telišauskienė). Abiem kolektyvams sekėsi puikiai – į Jurbarką grįžta ne viena aukščiausios vietos taurė!

Šiuolaikinio šokio kolektyvas „Dona” juniors (13–16 m.) grupėje pop dance kategorijoje iškovojo 1 vietą, juniors (13–16 m.) grupėje show dance kategorijoje – 2 vietą!

Šiuolaikinio šokio kolektyvo „Šypsena“ šokėjai adults (17 m.  ir vyresni) grupėje show dance kategorijoje užėmė 1 vietą ir pelnė specialią nominaciją „Fresh vibes“ už geriausią konkurso šokį „See“. Be to, „Šypsenos“ šokėjai juniors (13–16 m.) grupėje show dance kategorijoje taip pat pelnė aukščiausia 1 vieta!

Šokėjų vadovės ypač džiaugiasi visais savo šokėjais ir dėkoja jiems už pastangas, nes konkursas buvo tikrai sunkus, tad laimėjimai – kiek netikėti ir dėl to dar labiau džiuginantys. Džiaugiamės kartu ir nuoširdžiai sveikiname!


Spausdinti   El. paštas