Jurbarke prasidėjo jaukus švenčių laukimas

Jurbarke prasidėjo jaukus švenčių laukimas

Prasidėjus paskutiniam šių metų mėnesiui ir žemei apsiklojus baltais sniego patalais, Lietuvoje viena po kitos sušvinta kalėdinės eglutės. Jurbarko miesto eglė sužibo praėjusį šeštadienį, gruodžio 2 dieną. Nuo pietų Jurbarko dvaro parke šurmuliavo šventinės mugės lankytojai, atvykę apsidairyti, paieškoti ir įsigyti šventinių dovanų, šiltų ir mielų rankų darbo gaminių, skanėstų bei kitų įvairių prekių. Į parką skubėjo ir mažieji jurbarkiečiai – čia nuo gruodžio 2 d. veikia kalėdinis paštas, kuriame palikus savo laiškus Kalėdų Seneliui, kiekvieną penktadienį atkeliaus atsakymai. Be to, likus valandai iki šventės pradžios, vaikučius kvietė prie Jurbarko turizmo ir verslo informacijos centro įsikūrusi saldi šokoladinė (MB „Sandros meno namai“), kur vaikai galėjo uždėti antspaudą ant savo laiško Kalėdų seneliui bei pasivaišinti karštu šokoladu. Kitoje parko pusėje, Jurbarko krašto muziejuje, švenčių laukiančius mažuosius miesto gyventojus ir svečius sukvietė Jurbarko rajono savivaldybės viešoji biblioteka, sukūrusi jaukų „Pasakos stebuklą“.

Lygiai 17 valandą Jurbarko dvaro parke įrengtoje scenoje šventinį vakarą pradėjo Jurbarko kultūros centro vokalinis ansamblis „Jada voice“ bei vadovė Guostė Bridikytė. Po kelių kalėdinių melodijų svenoje pasirodė nuotaikingas ir draugiškas žvėrelių, nykštukų bei kitų veikėjų būrys – Jurbarko kultūros centro vaikų ir jaunimo teatro „Vaivorykštė“ (vadovė Birutė Šneiderienė) aktoriai sukūrė jaukią pasaką apie gerumą ir prieš šv. Kalėdas vykstančius stebuklus. Netrukus scenoje pasirodė ir laukiamiausias svečias – Kalėdų Senelis, pasveikinęs visus ypač gausiai susirinkusius jurbarkiečius ir miesto svečius. Artėjančių švenčių proga visus taip pat sveikino Jurbarko rajono savivaldybės meras Skirmantas Mockevičius ir Lietuvos Respublikos Seimo narys Ričardas Juška. Po sveikinimo žodžių Kalėdų Senelis pakvietė visus priglausti ranką prie širdies ir sugalvoti gražų norą – visiems kartu svajojant apie savo norus ir skambant gražiai muzikai Jurbarko dvaro parke nušvito nuostabi eglė.

Kalėdų Senelis patraukė į Jurbarko krašto muziejų, kur pas jį keliavo daugybė vaikučių, norinčių pasisveikinti, nusifotografuoti ir savo norus išsakyti, o scenoje pasirodė atlikėjas Deividas Bastys, skyręs jurbarkiečiams gražiausias savo dainas.

Nuoširdžiai dėkojame visiems taip gausiai susirinkusiems ir kartu sukūrusiems tikrą šventę! Šventinių renginių maratonas tik prasideda – jau ateinant šeštadienį, gruodžio 9 d., 16 val. kviečiame visus į Jurbarko kultūros centro tradicinį mėgėjų meno kolektyvų teatralizuotą koncertą „Vis grįžtančios dainos“. Laukiame Jūsų!

Daugiau nuotraukų.

Renginio video.


Spausdinti   El. paštas