Jaukus Šeimos dienos minėjimas Žindaičiuose

Jaukus Šeimos dienos minėjimas Žindaičiuose

Gegužės 15-osios vakarą Jurbarko kultūros centro Žindaičių skyriuje vyko šventinis vakaras, skirtas Šeimos dienai „Šeima – tai mūsų šaknys ir sparnai“. Renginys subūrė bendruomenę jaukiam pasibuvimui kartu ir pasidžiaugti svečių pasirodymu –į sceną pakvietė Eržvilko kultūros centro Šimkaičių skyriaus moterų vokalinis ansamblis „Gija“ (vadovas Arūnas Bauža). Atvykę svečiai dovanojo žiūrovams nuotaikingas ir šiltas dainas. Muzikinius pasirodymus papuošė Žindaičių skyriaus kultūrinės veiklos organizatorės Silvijos Pužeckaitės skaitomi trumpi kūriniai ir mintys apie šeimą, meilę, rūpestį bei namų šilumą. Vakaro pabaigoje visi susirinkusieji susivienijo bendrai dainai, kuri tapo gražia ir šilta renginio pabaiga. Svečiams įteiktos gėlės ir Jurbarko kultūros centro padėka. Po koncerto visi susirinkusieji buvo pakviesti pasivaišinti skanumynais, pabendrauti, pasidalinti įspūdžiais ir pabūti kartu kaip vieninga šeima. Ačiū visiems buvusiems kartu!


Spausdinti   El. paštas