Jauki, šventiška ir nuotaikinga 15-oji „Girdžių krivūlė“

Jauki, šventiška ir nuotaikinga 15-oji „Girdžių krivūlė“

Šeštadienį, gegužės 23 d., Girdžių klebonijos klojime vyko smagioji klojimo teatrų šventė „Girdžių krivūlė 2026“. Penkioliktą kartą prabėgusi šventė paliko daug šilumos, nuoširdžių susitikimų ir gražių emocijų. Girdžių klebonijos klojime susibūrę teatrai dovanojo žiūrovams juoką, jautrias akimirkas ir bendrystę, kuri dar ilgai išliks atmintyje. Ypatingojoje klojimo scenoje šiais metais vaidino Šakių kultūros centro Panemunių mokyklos-daugiafunkcio centro Plokščių skyriaus kolektyvas, pristatęs I. Lukošienės komediją „Meilės pinklės“, Biržų kultūros centro Papilio skyriaus mėgėjų teatras „Vaidintojų atžalynas“ atvežė spektaklį „Tuščia kertė širdyje“, o Jurbarko kultūros centro Girdžių klojimo teatras „Mituvis“ (vadovė Loreta Zdanavičienė) žiūrovams dovanojo premjerą – „Moterų džiaugsmai ir rūpesčiai“. Spektaklis pastatytas remiantis Danutės Grigaliūnienės apsakymais, režisierė Loreta kūrybiškai juos pritaikė ir sumanytam siužetui, ir vaidinantiems aktoriams. Premjeros proga teatrą sveikino Jurbarko kultūros centro direktorė Rytė Gedrimienė ir Girdžių seniūnas Mindaugas Dilys. Ypatingu ir labai jautriu momentu tapo teatro bičiulių Linos ir Gintauto Kavaliauskų dovana – menininko drožėjo sukurta skulptūrėlė. Tai ne tik dovana teatrui, bet ir nuoširdus meilės bei palaikymo ženklas visai teatro bendruomenei. Džiaugiamės, kad šventėje netrūko žiūrovų, šiltų pokalbių ir tikro žmogiško nuoširdumo. Kolektyvai išsiskyrė lyg seni draugai – su apkabinimais, pažadais vėl susitikti vieni kitų šventėse ir tęsti gražią bendrystę.

Daugiau nuotraukų


Spausdinti   El. paštas