Folkloro grupė „Imsrė“ sveikino „Novą“ jubiliejaus proga

Folkloro grupė „Imsrė“ sveikino „Novą“ jubiliejaus proga

Paskutinę gegužės dieną Griškabūdžio kultūros salėje vyko ypatinga šventė – folkloro ansamblio „Nova“ 30-mečio jubiliejinis koncertas. Graži sukaktis subūrė esamus ir buvusius kolektyvo narius, bendruomenę, bičiulius bei folkloro puoselėtojus iš įvairių Lietuvos rajonų. Jubiliatus sveikino gausus būrys svečių, skambėjo „Novos“ ir draugų atliekamos dainos. Šventinę programą papuošė ir Jurbarko kultūros centro folkloro grupė „Imsrė“ (vadovė Birutė Bartkutė), kuri savo atliekamomis dainomis nuoširdžiai pasveikino ansamblį „Nova“ gražaus jubiliejaus proga ir dovanojo vadovės Birutės pagamintą puošmeną iš natūralių gamtos medžiagų. Prisidedame prie sveikinimų ir linkime dar daug gražių koncertų!


Spausdinti   El. paštas