Festivalyje „Ant rubežiaus“ dalyvavo kapela „Santaka“

Festivalyje „Ant rubežiaus“ dalyvavo kapela „Santaka“

Praėjusį savaitgalį Šiauliuose net kelias dienas vyko trankus, garsus ir nuotaikingas XXV jubiliejinis Lietuvos, Latvijos ir Estijos kaimo muzikantų ir kapelijų festivalis „Ant rubežiaus“. Didžiuliame festivalyje dalyvavo gausus būrys įvairaus žanro muzikantų ir kapelų bei dainininkų. Mūsų miestui festivalyje gegužės 29-ąją gražiai atstovavo Jurbarko kultūros centro kapela „Santaka“ (vadovas Petras Pojavis). „Ant rubežiaus“ scenoje jurbarkiečiai pristatė smagią muzikinę programą, apipintą lietuviškomis melodijomis ir skambiomis dainomis. „Santaka“ dėkoja organizatoriams už gražią šventę ir puoselėjamas liaudiškos muzikos tradicijas.


Spausdinti   El. paštas