DURIS ATVERIA ATNAUJINTAS JURBARKO KULTŪROS CENTRAS

DURIS ATVERIA ATNAUJINTAS JURBARKO KULTŪROS CENTRAS

Lapkričio 20 d. duris atvers atnaujintas Jurbarko kultūros centras. Šios ypatingos dienos buvo laukiama ne vienerius metus. Ir nors vykstant remonto darbams kultūrinis gyvenimas Jurbarke nebuvo sustojęs, sugrįžimo namo laukė tiek kultūros centro darbuotojai, mėgėjų meno kolektyvų vadovai ir nariai, tiek žiūrovai.
Po renovacijos kultūros centro erdvės pasikeitė neatpažįstamai. Kultūros centro lankytojai bus maloniai nustebinti vos įžengę į pirmo aukšto fojė, kur juos pasitiks jau matyta dailininko-odininko Eugenijaus Kazimiero Jovaišos kurta dekoracija „Pano“, puošianti kultūros centrą nuo pat jo veiklos pradžios – 1980 metų. Toje pačioje erdvėje įrengta ir nauja rūbinė, kurią lengvai galima transformuoti į papildomą erdvę.Renovuojant renginių salę buvo pakeista salės ir scenos grindų danga, išdažytos sienos, sumontuotos naujos žiūrovų kėdės, įrengti patogūs įvažiavimai neįgaliesiems, apsauginiai atitvarai, įsigyta salės vaizdo projekcinė sistema, scenos mechanizacijos įrenginiai ir užuolaidos, apšvietimo ir įgarsinimo aparatūra, akustikos įrengimai.
Atnaujintos ir kitos kultūros centro erdvės: kabinetai, tualetai, persirengimo ir grimo kambariai. Antro aukšto fojė įrengta didelių parodų organizavimui reikalinga infrastruktūra – apšvietimas ir speciali įranga eksponatams tvirtinti. Tvarkant antro aukšto fojė buvo išsaugoti čia buvusios keramikės Gražinos Stungurienės kurti molinės sienos dekoracijos fragmentai.
Labai apgailestaujame, kad dalyvauti atidarymo renginyje visiems norintiems, dėl riboto vietų skaičiaus, nėra galimybės, tačiau Jurbarko kultūros centras, visiems išsiilgusiems koncertų, spektaklių ir kitų renginių, plačiai atveria duris ir laukia sugrįžtančių.


Spausdinti   El. paštas