Dainomis ir puikia nuotaika mokiniai palydėti į vasarą

Dainomis ir puikia nuotaika mokiniai palydėti į vasarą

Pirmąją vasaros dieną Jurbarko Vytauto Didžiojo pagrindinėje mokykloje vyko smagi pradinukų mokslo metų pabaigos šventė. Šventėje padėkota mokiniams ir tėveliams, ketvirtokams įteikti pradinio ugdymo programos baigimo pažymėjimai. Mokyklos kieme vykusiame renginyje netrūko šypsenų, gražių linkėjimų ir, žinoma, muzikos – papuošti šventę kvietimo sulaukė Jurbarko kultūros centro dainavimo studijos „Zylė“ (vadovė Lina Lukošienė) dainininkės Radvilė ir Viltė. Mergaitės skyrė mokiniams skambias dainas ir kartu su visais džiaugėsi beprasidedančia vasara, o puikią šventę nuotaiką kūrė ir linksmasis paršelis – Jurbarko kultūros centro folkloro grupės „Imsrė“ vadovė Birutė Bartkutė. Sveikiname mokinius įveikus dar vienus mokslo metus ir džiaugiamės gražiu bendradarbiavimu.


Spausdinti   El. paštas