Choras „Saulė“ iš nacionalinio konkurso grįžo pasipuošusios sidabru

Choras „Saulė“ iš nacionalinio konkurso grįžo pasipuošusios sidabru

Šeštadienį, gegužės 23 d., Kėdainiuose nuskambėjo tarptautinis chorų festivalis ir nacionalinis konkursas „AVE MUSICA“, kuriame dalyvavo Jurbarko kultūros centro „Saulė“ (vadovė Danutė Lapienė). Choristės turėjo galimybę pasirodyti ne tik garbingai specialiai šiam konkursui sudarytai tarptautinei komisijai (nariai atvyko iš Lenkijos, Latvijos ir Sakartvelo), bet ir gausiam būriui kolegų iš Lietuvos ir užsienio šalių. Visi pasirodę chorai buvo suskirstyti į kategorijas pagal savo sudėtį. „Saulė“ pasirodė C kategorijoje, atliko tris dainas be akompanimento ir buvo puikiai įvertintos – komisija jurbarkietėms skyrė net 89 balus ir sidabro diplomą! Nuoširdžiai sveikiname, labai džiaugiamės ir linkime didžiausios sėkmės artėjančiame kitame konkurse.


Spausdinti   El. paštas