„Bildukas“ dainomis sveikino Jurbarko sporto centro absolventus

„Bildukas“ dainomis sveikino Jurbarko sporto centro absolventus

Gegužės 21 dieną Jurbarko miesto Romualdo Marcinkaus stadione vyko šventiška ir tuo pačiu jautri šventė – atsisveikinta su šių metų Jurbarko sporto centro absolventais. Svečius sveikino ir pažymėjimus bei atminimo dovanas įteikė Jurbarko sporto centro direktorė Jolanta Kačerauskienė. Dalyvauti šventėje ir pasveikinti absolventus dainomis buvo pakviestas Jurbarko kultūros centro jaunuolių choras „Bildukas“ (vadovė Danutė Lapienė, koncertmeisterė Evelina Tamošaitytė). Vaikinai atliko keletą smagių dainų, o vadovė Danutė už ilgametį dalyvavimą choro veikloje dėkojo ir „Bildukas“ absolventui  Povilui Gudaičiui. Sveikiname visus absolventus ir linkime sėkmės!


Spausdinti   El. paštas