Ansamblis „Versmė“ ir „Zylės“ dainininkės dalyvavo gražioje šventėje „Laisvės šaukliai“

Ansamblis „Versmė“ ir „Zylės“ dainininkės dalyvavo gražioje šventėje „Laisvės šaukliai“

Šiandien, gegužės 20 d., Jurbarko kultūros centre vyko Lietuvos politinių kalinių ir tremtinių sąjungos Jurbarko skyriaus organizuota rajoninė ikimokyklinio ir mokyklinio amžiaus vaikų ir mokinių poezijos ir dainų šventė „Laisvės šaukliai“, skirta partizanų pagerbimo, kariuomenės ir visuomenės vienybės dienai paminėti. Šventės subūrė mažus ir didelius dainos mylėtojus, pristačiusius skambius lietuviškus pasirodymus. Jurbarko kultūros centrui atstovavo du kolektyvai: politinių kalinių ir tremtinių moterų vokalinis ansamblis „Versmė“ (vadovas Arūnas Samys) bei solinio dainavimo studijos „Zylė“ (vadovė Lina Lukošienė) dainininkės Agota Špatkauskaitė ir Rugilė Urbaitė. Gražioje šventėje taip pat dalyvavo Šimkaičių Jono Žemaičio pagrindinės mokyklos merginų duetas Viktorija ir Aušrinė, Skirsnemunės Jurgio Baltrušaičio pagrindinė mokykla 1-3 klasių mergaičių ansamblis, Jurbarko „Ąžuoliuko“ mokyklos mažųjų ansamblis, Vadžgirio bandonininkai, Mažosios Lietuvos Jurbarko krašto kultūros centras merginų ansamblio „Vivo“ narės Karolina ir Gabrielė. Muzikali ir patriotiška šventė priminė, kokia graži yra mūsų kalba, tradicijos ir dainos.

„Mūsų laiko“ nuotr.

Daugiau renginio nuotraukų


Spausdinti   El. paštas