Vakar, gegužės 16 d., Šakių kultūros centre vyko respublikinis vokalinės muzikos festivalis-konkursas „Lakštingalėlė“. Šis renginys – graži Šakių kultūros centro tradicija, šiemet nuskambėjusi jau kartą. Ne pirmą kartą „Laštingalėlės“ scenoje pasirodo ir Jurbarko kultūros centro moterų vokalinis ansamblis „Verdenė“ (vadovė Dalė Jonušauskienė, koncertmeisterė Danutė Švedienė). Konkurse taip pat jėgas išbandė Kauno, Kybartų, Marijampolės, Kretingos, Šakių, Tauragės, Prienų, Raseinių rajonų kolektyvai. Džiaugiamės, kad tokiame gausiame būryje puikių vokalinių kolektyvų mūsų „Verdenė“ neliko nepastebėta – jurbarkietės puikiai pasirodė ir pelnė 2 laipsnio diplomą! Sveikiname ir linkime dar daug gražių dainų ir pasirodymų!
