Kovo 16 dieną Jurbarko kultūros centre linksmai ir kūrybingai šurmuliavo vaikai – čia vyko edukacija „Žydintis pavasario lietus“. Vaikai kartu su edukacinių programų vadove Indre Kateive nuotaikingai besišnekučiuodami kūrė spalvotas žydinčių gėlių girliandas – mokėsi derinti spalvas, formuoti žiedus ir komponuoti juos į vientisą dekoraciją. Kūrybinis procesas buvo ne tik linksmas, netikėtas, bet ir lavinantis vaizduotę, kruopštumą ir estetinį pojūtį.
