Kovo 11-ąją Jurbarke prasmingai ir iškilmingai paminėta Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo diena. Šventinė diena subūrė bendruomenę pagerbti Lietuvos laisvę ir kartu prisiminti svarbią mūsų valstybės istorijos datą. Minėjimas prasidėjo Šv. Mišiomis už Tėvynę Jurbarko Švč. Trejybės bažnyčioje. Vėliau miesto gatvėmis nusidriekė didžiulė šventinė eisena – nuo Vytauto Didžiojo paminklo iki Jurbarko rajono savivaldybės aikštės kartu žygiavo gausybė jurbarkiečių, pasipuošusių savo įstaigų bei Lietuvos vėliavomis ir kitais tautiniais akcentais. Šių metų eisenos išskirtinumas – orkestras. Kovo11-osios eiseną Jurbarke lydėjo Kauno pučiamųjų instrumentų orkestras „Ąžuolynas“, kurio vyriausiasis dirigentas – jurbarkietis Giedrius Vaznys. Orkestro dalyvavimas šventėje suteikė ypač daug iškilmingumo ir šventinės nuotaikos. Atkeliavus iki savivaldybės aikštės orkestras „Ąžuolynas“ dar dovanojo trumpą savo koncertą.
